01
ژانویه

نکاتی در بازسازی منزل

 

در این قسمت ، شما باید توجه کنید که کدام نوع طراحی بیشتر به سلیقه وایده شما نزدیک تر است. اگرچه معمولا در ایران اغلب کارفرمایان زیبایی و سادگی رنگ سفید را به طرح ها و رنگ های دیگر ترجیح می دهند، اما با این وجود رنگ های آبی و قرمز و سبز و … نیز امروزه توسط بسیاری از کارفرمایان استفاده می شود.

با این حال انتخاب رنگ ساختمان در بازسازی داخلی منزل یا محل کار شما نیز از جمله مواردی است که کاملا وابسته به سلیقه شخصی خود شما دارد. نوسازی کف پس از انجام مراحل قبل به مرحله ی،انتخاب نوع کف را برای منزل شما انتخاب کنیم و باید در نظر بگیریم که هر نوع کف ، مشتری خاص خود را دارد. همچنین مشاوران گروه ما نیز شما را در انتخاب بهترین کفپوش برای محل مورد نظرتان یاری خواهند کرد و پس از انتخاب بهترین مدل کفپوش برای منزلتان آن را به بهترین نحو اجرا خواهیم نمود.

 

طراحی و بازساری آشپزخانه مدرن
طراحی و بازساری آشپزخانه مدرن

بازسازی آشپزخانه

 

آشپزخانه از دید طراحان قلب خانه می باشد و معمولا بانوان ایرانی بیشترین زمان را در این محل می گذرانند و آشپزخانه در زیبایی دکوراسیون داخلی منزل بسیار مهم است. مخصوصا امروزه که آشپزخانه ها بصورت اپن می باشند بیشتر در معرض دید هستند. بازسازی آشپزخانه امروزه شامل تعویض کابینت ها , تخریب دیوارها , تخریب آرک های قدیمی و رابیتس کاری ها , نوسازی و یا حتی در صورت لزوم جابه جایی لوله کشی ها , کف سازی و … می باشد.
اگر شما قصدی کلی در بازسازی آشپزخانه شامل اسباب و وسایل موجود در آشپزخانه، کابینت ها، پرده ها، کف و وسایل برقی داشته باشید بسیار پر هزینه خواهد شد. ولی به روش های دیگر نیز می توان در آشپزخانه تغییرات ایجاد نمود و مجبور نیستید که برای ایجاد این تغییرات هزینه زیادی پرداخت کنید و مبلغ زیادی را کنار بگذارید.